صفحه اصلی / درباره ما

درباره مادرباره ما

گروه ایده سلامت بهنود فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نموده است و اینک  یکی از پیشگامان صنعت سلامت به شمار می آید. در طی سالیان متمادی همواره تلاش کرده ایم تا به لحاظ وسعت خدمات و کیفیت محصولات، جهت ارتقای سطح سلامت جامعه تلاش نماییم و امروز مفتخریم اعلام کنیم کماکان اعتماد مشتریان را ثروت خود میدانیم و در مسیر ارتقای خدمات از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
ما در این مجموعه همواره به دنبال فراهم نمودن بستری برای رشد و توسعه باورهای بزرگ در تمامی گروه ها هستیم که به منظور دستیابی به اهداف مشترک در سازمان با حفظ و ارتقاء همدلی تک تک اعضای خود می کوشیم. آموزش، پویایی، حفظ سلامتی و تقویت روحیه کار تیمی از ارکان اصلی فرهنگ سازمانی ما می باشد.

اعتماد شما به ما

192
پروژه های انجام شده
862
ساعات کاری
105
مشتریان

تیم ما

کیهان موسوی

کیهان موسوی

  • ۰۹۳۳۰۰۱۴۵۴۶
  • ۰۹۱۹۷۲۶۰۵۵۴

چشم انداز ماموریت

 واردات، توزیع، تولید، خدمات و مشاوره در حوزه‌ های صنایع پزشکی، دندانپزشکی، دارویی، بهداشتی، سلامت آب و ساخت، تجهیز و بهره برداری از مراکز درمانی در بازارهای هدف از ماموریت های این گروه می باشد.

آنچه ما ارائه می دهیم

گروه پیشگامان ایده بهنود ، با تلاش بی وقفه هموراه سعی دارد، با ارائه محصولات و خدمات درجه یک به عنوان بهترین شریک تجاری، افراد حرفه ای و متخصص در صنعت سلامت کشور شناخته شود. ما با ارائه بهترین محصولات روز دنیا و با بالاترین استاندارد های خدمات سلامت از طریق کارشناسان مجرب سلامت در جهت رسیدن به جامعه ای بهتر و سالم تر هستیم.

طراحی و برنامه نویسی شده توسطشرکت دایان پردازش پارت، تمامی حقوق محقوظ و متعلق به شرکت پیشگامان ایده بهنود می باشد.